Търсене
10.231.71.16-3.228.21.186

A Wartime Promise

18.9 BGN
Цена: 18.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
* Сроковете за доставка могат да бъдат удължени по време на кампании.
A gripping and poignant wartime saga following the highs and lows of the young, courageous members of the Women's Army, for fans of Daisy Styles and Ellie Dean.
Върни се горе и купи

Информация за “A Wartime Promise”

  • Баркод 9781409170150
  • Издателство Orion Publishing Co
  • ISBN 9781409170150
  • Брой страници 384
  • Книга - година 2018 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.27 кг.
  • Размери 129 x 197 x 35

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Cornish Dressmaker The Cornish Dressmaker 2018 г.
Цена: 21.90 лв.
The Sea Garden The Sea Garden 2014 г.
Цена: 21.90 лв.
The Award The Award 2017 г.
Цена: 21.90 лв.
A Decline in Prophets A Decline in Prophets 2017 г.
Цена: 54.90 лв.
The Iron Hand Of Mars The Iron Hand Of Mars 2008 г.
Цена: 26.90 лв.