0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Aztec Attack, 9780007550043

Aztec Attack

15.9 BGN
Цена: 15.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
Join Tom on an incredible treasure hunt through time and battle history's mightiest warriors. The twelfth book in an action-packed, time-travelling series - perfect for fans of Beast Quest.
Върни се горе и купи

Информация за “Aztec Attack”

  • Баркод 9780007550043
  • Издателство HarperCollins Publishers
  • ISBN 9780007550043
  • Брой страници 176
  • Година на издаване 2014 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.13 кг.
  • Размери 197 x 131 x 11

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Vicar's Chickens The Vicar's Chickens 2002 г.
Цена: 7.90 лв.
The Spy's the Limit The Spy's the Limit
Цена: 15.90 лв.
The 13-Storey Treehouse The 13-Storey Treehouse 2015 г.
Цена: 15.90 лв.
Quentin Blake's A Christmas Carol Quentin Blake's A Christmas Carol 2011 г.
Цена: 26.90 лв.
Horrid Henry's Haunted House Horrid Henry's Haunted House 2014 г.
Цена: 13.90 лв.