0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Beatrice and Benedick, 9781848548015

Beatrice and Benedick

29.9 BGN
Цена: 29.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
The sixth unforgettable historical love story set in Italy from Marina Fiorato, internationally bestselling author of THE GLASSBLOWER OF MURANO. For fans of Philippa Gregory, Sarah Dunant, Tracy Chevalier and Alison Weir. 'Entertaining and witty' Daily Mail
Върни се горе и купи

Информация за “Beatrice and Benedick”

  • Година на издаване 2014 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.58 кг.
  • Размери 234 x 152 x 33

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Blue Wolf The Blue Wolf 2015 г.
Цена: 72.90 лв.
The Preacher's Bride The Preacher's Bride 2010 г.
Цена: 26.90 лв.
She Rises She Rises 2014 г.
Цена: 23.90 лв.
The Nutmeg of Consolation The Nutmeg of Consolation 1997 г.
Цена: 23.90 лв.
The Monk Who Vanished The Monk Who Vanished 1999 г.
Цена: 23.90 лв.