0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Beatrice and Benedick, 9781848548015

Beatrice and Benedick

40.9 BGN
Цена: 40.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
The sixth unforgettable historical love story set in Italy from Marina Fiorato, internationally bestselling author of THE GLASSBLOWER OF MURANO. For fans of Philippa Gregory, Sarah Dunant, Tracy Chevalier and Alison Weir. 'Entertaining and witty' Daily Mail
Върни се горе и купи

Информация за “Beatrice and Benedick”

  • Година на издаване 2014 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.58 кг.
  • Размери 234 x 152 x 33

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Sunshine of Your Smile The Sunshine of Your Smile 2003 г.
Цена: 23.90 лв.
My Lady of Cleves My Lady of Cleves 2008 г.
Цена: 20.90 лв.
The Queen's Confidante The Queen's Confidante 2012 г.
Цена: 18.90 лв.
A Christmas Secret A Christmas Secret 2007 г.
Цена: 23.90 лв.
The Spanish Queen The Spanish Queen 2013 г.
Цена: 50.90 лв.