10.231.71.16-54.81.0.22
Black Out, 9781611855920

Black Out

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
The first book in John Lawton's Inspector Troy series, selected by Time magazine as one of 'Six Detective Series to Savour' alongside Michael Connelly and Donna Leon. The Inspector Troy series is perfect for fans of Le Carre, Philip Kerr and Alan Furst.
Върни се горе и купи

Информация за “Black Out”

  • Книга - година 2012 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.25 кг.
  • Размери 127 x 196 x 27

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Old School Old School 2005 г.
Цена: 15.90 лв.
The House of Secrets The House of Secrets 2017 г.
Цена: 21.90 лв.
Three Dollars Three Dollars 1999 г.
Цена: 23.90 лв.
The Heart of Everything The Heart of Everything 2017 г.
Цена: 21.90 лв.
Restless Restless 2007 г.
Цена: 23.90 лв.