0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
10.231.71.14-54.91.16.95
Black Out, 9781611855920

Black Out

21.9 BGN
Цена: 21.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
The first book in John Lawton's Inspector Troy series, selected by Time magazine as one of 'Six Detective Series to Savour' alongside Michael Connelly and Donna Leon.The Inspector Troy series is perfect for fans of Le Carre, Philip Kerr and Alan Furst.
Върни се горе и купи

Информация за “Black Out”

  • Книга - година 2012 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.35 кг.
  • Размери 127 x 196 x 27

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Sexing The Cherry Sexing The Cherry 2014 г.
Цена: 23.90 лв.
Hong Kong On Air Hong Kong On Air 2007 г.
Цена: 21.90 лв.
Hairdresser Of Harare Hairdresser Of Harare 2013 г.
Цена: 23.90 лв.
The Virgin Cure The Virgin Cure 2012 г.
Цена: 21.90 лв.
On the Side of the Angels On the Side of the Angels 2012 г.
Цена: 24.90 лв.