0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Blind Alley, 9781444754827

Blind Alley

18.9 BGN
Цена: 18.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
DI Brady returns for his third case, in a gritty murder mystery perfect for fans of Peter James and Val McDermid.
Върни се горе и купи

Информация за “Blind Alley”

  • Година на издаване 2014 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.26 кг.
  • Размери 197 x 130 x 22

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
White Noise White Noise 1997 г.
Цена: 20.90 лв.
Morning Glories Morning Glories 2017 г.
Цена: 37.90 лв.
Zaleski's Percentage Zaleski's Percentage 2013 г.
Цена: 39.90 лв.
Born Guilty Born Guilty 2010 г.
Цена: 23.90 лв.
Quiver Quiver 2009 г.
Цена: 18.90 лв.