0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Blind Alley, 9781444754827

Blind Alley

18.9 BGN
Цена: 18.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
DI Brady returns for his third case, in a gritty murder mystery perfect for fans of Peter James and Val McDermid.
Върни се горе и купи

Информация за “Blind Alley”

  • Година на издаване 2014 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.26 кг.
  • Размери 197 x 130 x 22

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Mourning Bells The Mourning Bells 2015 г.
Цена: 37.90 лв.
King of Swords King of Swords 2011 г.
Цена: 26.90 лв.
The Trouble is Our Business The Trouble is Our Business 2016 г.
Цена: 47.90 лв.
Murder at Fontainebleau Murder at Fontainebleau 2016 г.
Цена: 18.90 лв.
Savages Savages 2012 г.
Цена: 21.90 лв.