Търсене
10.231.71.16-3.218.67.1

Bliss House

21.9 BGN
Цена: 21.90 лв.
Няма наличност
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
* Сроковете за доставка могат да бъдат удължени по време на кампании.
"A haunting tale of loss, love - and the secrets our houses can keep. For fans of Julia Crouch, Sophie Hannah and Kate Mosse."
Върни се горе и купи

Информация за “Bliss House”

  • Баркод 9781782395300
  • Издателство Atlantic Books
  • ISBN 9781782395300
  • Брой страници 464
  • Книга - година 2015 г.
  • Корица Paperback
  • Размери 198 x 129

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Love in the Afternoon and Other Delights Love in the Afternoon and Other Delights 2013 г.
Цена: 37.90 лв.
Infinity Engine Infinity Engine 2017 г.
Цена: 39.90 лв.
Berlin Poplars Berlin Poplars 2009 г.
Цена: 26.90 лв.
She's Not There She's Not There 2018 г.
Цена: 46.90 лв.
The Patriots The Patriots
Цена: 30.90 лв.