0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Children of the Sun, 9781847082428

Children of the Sun

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
A stunning debut novel in the tradition of Absolute Beginners, The Buddha of Suburbia and The Line of Beauty.
Върни се горе и купи

Информация за “Children of the Sun”

  • Баркод 9781847082428
  • Издателство Granta Books
  • ISBN 9781847082428
  • Брой страници 256
  • Година на издаване 2011 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.38 кг.
  • Размери 197 x 129 x 30

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Beyond Our Ken Beyond Our Ken 2016 г.
Цена: 66.90 лв.
Pigeon English Pigeon English 2012 г.
Цена: 25.90 лв.
The Natural Way of Things The Natural Way of Things 2016 г.
Цена: 34.90 лв.
Simon Blunt: The Trainee Simon Blunt: The Trainee 2014 г.
Цена: 34.90 лв.
The Making of Us The Making of Us 2012 г.
Цена: 67.90 лв.