10.231.71.14-54.166.133.84

Cold Welcome

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
* Сроковете за доставка могат да бъдат удължени по време на кампании.
Nebula-Award-winner Elizabeth Moon triumphantly returns to science fiction with this space opera adventure, perfect for fans of Lois McMaster Bujold, James S. A. Corey and Star Wars
Върни се горе и купи

Информация за “Cold Welcome”

  • Баркод 9780356506289
  • Издателство Little, Brown Book Group
  • ISBN 9780356506289
  • Брой страници 464
  • Книга - година 2017 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.32 кг.
  • Размери 128 x 197 x 30

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Neverwhere Neverwhere 2004 г.
Цена: 23.90 лв.
Voyage To The Deep Voyage To The Deep 2019 г.
Цена: 60.90 лв.
War in Heaven War in Heaven 2012 г.
Цена: 26.90 лв.
I Am Behind You I Am Behind You 2017 г.
Цена: 39.90 лв.
Woken Furies Woken Furies 2008 г.
Цена: 26.90 лв.