10.231.71.16-3.87.147.184

Cold Welcome

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
* Сроковете за доставка могат да бъдат удължени по време на кампании.
Nebula-Award-winner Elizabeth Moon triumphantly returns to science fiction with this space opera adventure, perfect for fans of Lois McMaster Bujold, James S. A. Corey and Star Wars
Върни се горе и купи

Информация за “Cold Welcome”

  • Баркод 9780356506289
  • Издателство Little, Brown Book Group
  • ISBN 9780356506289
  • Брой страници 464
  • Книга - година 2017 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.32 кг.
  • Размери 128 x 197 x 30

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The High Ways The High Ways 2013 г.
Цена: 42.90 лв.
Star Wars Omnibus Star Wars Omnibus 2012 г.
Цена: 52.90 лв.
A Gift from the Gods A Gift from the Gods 2018 г.
Цена: 29.90 лв.
The Stars Are Legion The Stars Are Legion 2017 г.
Цена: 23.90 лв.
Magnus the Red Magnus the Red 2017 г.
Цена: 34.90 лв.