0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Complete Nonsense, 9781847770875

Complete Nonsense

39.9 BGN
Цена: 39.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
Mervyn Peake (1911-68) is one of the great English nonsense poets, in the tradition of Lewis Carroll and Edward Lear. His verses lead the reader into places where cause is cut free of effect and language takes on a giddy life of its own. This title contains the poems and illustrations previously published in Peake's "Book of Nonsense" (1972).
Върни се горе и купи

Информация за “Complete Nonsense”

  • Баркод 9781847770875
  • Издателство Carcanet Press Ltd
  • ISBN 9781847770875
  • Брой страници 255
  • Година на издаване 2011 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.50 кг.
  • Размери 216 x 138 x 19

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Burning the Bracken Burning the Bracken 1996 г.
Цена: 22.90 лв.
The Zoo of the New The Zoo of the New 2017 г.
Цена: 66.90 лв.
Slower Slower 2006 г.
Цена: 26.90 лв.
Poems of Thomas Hardy Ново Poems of Thomas Hardy 2017 г.
Цена: 26.90 лв.
Dailies and Rushes Dailies and Rushes 1999 г.
Цена: 35.90 лв.