0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Complete Nonsense, 9781847770875

Complete Nonsense

39.9 BGN
Цена: 39.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
Mervyn Peake (1911-68) is one of the great English nonsense poets, in the tradition of Lewis Carroll and Edward Lear. His verses lead the reader into places where cause is cut free of effect and language takes on a giddy life of its own. This title contains the poems and illustrations previously published in Peake's "Book of Nonsense" (1972).
Върни се горе и купи

Информация за “Complete Nonsense”

  • Баркод 9781847770875
  • Издателство Carcanet Press Ltd
  • ISBN 9781847770875
  • Брой страници 255
  • Година на издаване 2011 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.50 кг.
  • Размери 216 x 138 x 19

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Ode to Psyche and Other Poems Ode to Psyche and Other Poems 2009 г.
Цена: 26.90 лв.
Six Masters of the Spanish Sonnet Six Masters of the Spanish Sonnet 1997 г.
Цена: 94.90 лв.
To a Fault To a Fault 2005 г.
Цена: 23.90 лв.
Tennyson Tennyson 2016 г.
Цена: 357.90 лв.
No Confession, No Mass No Confession, No Mass 2015 г.
Цена: 46.90 лв.