Търсене
10.231.71.14-3.214.184.223

Cooking with Bones

47.9 BGN
Цена: 47.90 лв.
Няма наличност
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
* Поради високата натовареност всички онлайн поръчки се обработват със забавяне и сроковете за доставка са удължени.
The magical new novel from the author of SNAKE ROPES, COOKING WITH BONES is a dark, lavish fairytale with sharp teeth, for fans of Angela Carter and Margaret Atwood.
Върни се горе и купи

Информация за “Cooking with Bones”

  • Книга - година 2013 г.
  • Корица Hardback
  • Тегло 0.51 кг.
  • Размери 223 x 137 x 40

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Tom Sawyer Tom Sawyer Mark Twain 2004 г.
Цена: 17.90 лв.
Fables Vol. 2 Animal Farm Fables Vol. 2 Animal Farm Bill Willingham 2003 г.
Цена: 28.00 лв.
Dubliners Dubliners James Joyce 2005 г.
Цена: 17.90 лв.
The Beautiful and Damned The Beautiful and Damned F. Scott Fitzgerald 2011 г.
Цена: 21.90 лв.
Mrs Dalloway Mrs Dalloway Virginia Woolf 2003 г.
Цена: 17.90 лв.