0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
DISHONOUR, 9780007503599

DISHONOUR

18.9 BGN
Цена: 18.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
When Laila takes the chance of holding hands with her teenage crush Ray Ray on the walk home from school, she has no idea of the trouble she's about to cause.Perfect for fans of Martina Cole, Dishonour is a hard-hitting, gritty page-turner.
Върни се горе и купи

Информация за “DISHONOUR”

  • Баркод 9780007503599
  • Издателство HarperCollins Publishers
  • ISBN 9780007503599
  • Брой страници 368
  • Година на издаване 2013 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.27 кг.
  • Размери 197 x 165 x 23

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Concealed in Death Concealed in Death 2014 г.
Цена: 36.90 лв.
The Courts of the Morning The Courts of the Morning 2001 г.
Цена: 24.90 лв.
From Potter's Field From Potter's Field 2010 г.
Цена: 23.90 лв.
House of Bones House of Bones 2016 г.
Цена: 23.90 лв.
Escape from Sunset Grove Escape from Sunset Grove 2017 г.
Цена: 21.90 лв.