10.231.71.14-54.145.17.37
Every Second Lost, 9780755378814

Every Second Lost

47.9 BGN
Цена: 47.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
A gripping, remarkable thriller in the vein of Harlan Coben and Linwood Barclay.
Върни се горе и купи

Информация за “Every Second Lost”

  • Баркод 9780755378814
  • Издателство Headline Publishing Group
  • ISBN 9780755378814
  • Брой страници 400
  • Книга - година 2013 г.
  • Корица Hardback
  • Тегло 0.66 кг.
  • Размери 159 x 239 x 35

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
A Stranger in the House A Stranger in the House 2017 г.
Цена: 34.90 лв.
Pandemic Pandemic 2018 г.
Цена: 23.90 лв.
The Helicopter Heist The Helicopter Heist 2018 г.
Цена: 21.90 лв.
Assassin's Creed: The Official Film Tie-In Assassin's Creed: The Official Film Tie-In 2016 г.
Цена: 18.90 лв.
The Trust The Trust 2017 г.
Цена: 55.90 лв.