0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Eye of the Tempest, 9780356500508

Eye of the Tempest

21.9 BGN
Цена: 21.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
Nicole Peeler raises a storm with the fourth book in the Jane True series - a sexy, sassy whirlwind of an urban fantasy adventure, perfect for fans of Charlaine Harris
Върни се горе и купи

Информация за “Eye of the Tempest”

  • Баркод 9780356500508
  • Издателство Little, Brown Book Group
  • ISBN 9780356500508
  • Брой страници 320
  • Година на издаване 2011 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.26 кг.
  • Размери 199 x 130 x 21

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Best of Tales The Best of Tales 2002 г.
Цена: 15.90 лв.
The Light Ages The Light Ages 2004 г.
Цена: 18.90 лв.
Dead as a Doornail Dead as a Doornail 2011 г.
Цена: 23.90 лв.
Bayou Shadow Hunter Bayou Shadow Hunter 2016 г.
Цена: 14.90 лв.
The Last Family in England The Last Family in England 2005 г.
Цена: 23.90 лв.