10.231.71.14-34.203.28.212

Forgive Me, Leonard Peacock

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
* Сроковете за доставка могат да бъдат удължени по време на кампании.
The incredible novel from the author of Oscar-nominated THE SILVER LININGS PLAYBOOK. For fans of THE CURIOUS INCIDENT OF THE DOG IN THE NIGHT-TIME and THE PERKS OF BEING A WALLFLOWER.
Върни се горе и купи

Информация за “Forgive Me, Leonard Peacock”

  • Баркод 9781472208200
  • Издателство Headline Publishing Group
  • ISBN 9781472208200
  • Брой страници 288
  • Книга - година 2014 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.21 кг.
  • Размери 198 x 129 x 18

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Itamar Makes Friends Itamar Makes Friends 2011 г.
Цена: 33.90 лв.
A Torch Against the Night A Torch Against the Night 2017 г.
Цена: 23.90 лв.
Operation Sting Operation Sting 2014 г.
Цена: 15.90 лв.
Doctor Who: The Cruel Sea Doctor Who: The Cruel Sea 2014 г.
Цена: 37.90 лв.
Unbreakable Unbreakable 2013 г.
Цена: 20.90 лв.