Търсене
10.231.71.14-3.239.58.199

Forgive Me, Leonard Peacock

18.9 BGN
Цена: 18.90 лв.
Ограничена наличност
Количество
Кyпи сега
Доставка до твой адрес
  • Цена за доставка с куриер - 3.90 лв.
  • Безплатна доставка - при поръчка над 40 лв.
Доставка до офис на куриер
  • Цена за доставка до офис - 3.90 лв.
  • По-кратък срок за доставка
The incredible novel from the author of Oscar-nominated THE SILVER LININGS PLAYBOOK. For fans of THE CURIOUS INCIDENT OF THE DOG IN THE NIGHT-TIME and THE PERKS OF BEING A WALLFLOWER.
Върни се горе и купи

Информация за “Forgive Me, Leonard Peacock”

  • Баркод 9781472208200
  • Издателство Headline Publishing Group
  • ISBN 9781472208200
  • Брой страници 288
  • Книга - година 2014 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.21 кг.
  • Размери 198 x 129 x 18

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Ladybird Classics: Gulliver's Travels Ladybird Classics: Gulliver's Travels 2012 г.
Цена: 12.90 лв.
Snowglobe Snowglobe 2018 г.
Цена: 14.90 лв.
Wonder woman Warbringer Wonder woman Warbringer Leigh Bardugo 2017 г.
Цена: 18.90 лв.
Serious Moonlight Serious Moonlight 2019 г.
Цена: 18.90 лв.