0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Forgive Me, Leonard Peacock, 9781472208200

Forgive Me, Leonard Peacock

21.9 BGN
Цена: 21.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
The incredible novel from the author of Oscar-nominated THE SILVER LININGS PLAYBOOK. For fans of THE CURIOUS INCIDENT OF THE DOG IN THE NIGHT-TIME and THE PERKS OF BEING A WALLFLOWER.
Върни се горе и купи

Информация за “Forgive Me, Leonard Peacock”

  • Баркод 9781472208200
  • Издателство Headline Publishing Group
  • ISBN 9781472208200
  • Брой страници 288
  • Година на издаване 2014 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.20 кг.
  • Размери 198 x 129 x 18

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Common Lot and Other Stories The Common Lot and Other Stories 2016 г.
Цена: 64.90 лв.
How to Lose a Husband How to Lose a Husband 2009 г.
Цена: 18.90 лв.
Bittersweet Bittersweet 2014 г.
Цена: 34.90 лв.
Boomsday Boomsday 2008 г.
Цена: 21.90 лв.
To the Birdhouse To the Birdhouse 2011 г.
Цена: 26.90 лв.