10.231.71.14-34.228.41.66
Forgive Me, Leonard Peacock, 9781472208200

Forgive Me, Leonard Peacock

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
The incredible novel from the author of Oscar-nominated THE SILVER LININGS PLAYBOOK. For fans of THE CURIOUS INCIDENT OF THE DOG IN THE NIGHT-TIME and THE PERKS OF BEING A WALLFLOWER.
Върни се горе и купи

Информация за “Forgive Me, Leonard Peacock”

  • Баркод 9781472208200
  • Издателство Headline Publishing Group
  • ISBN 9781472208200
  • Брой страници 288
  • Книга - година 2014 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.21 кг.
  • Размери 198 x 129 x 18

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Moggies of the Tunnel Moggies of the Tunnel 2017 г.
Цена: 50.90 лв.
Anton and Cecil Anton and Cecil 2015 г.
Цена: 15.90 лв.
Titania and Oberon Titania and Oberon 2017 г.
Цена: 34.90 лв.
The Look The Look 2016 г.
Цена: 20.90 лв.
When the Animals Saved Earth When the Animals Saved Earth 2015 г.
Цена: 34.90 лв.