0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Hot Blooded, 9780356501284

Hot Blooded

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
The second Jessica McClain novel - a fast-paced and irresistibly sexy urban fantasy novel perfect for fans of Kelley Armstrong.
Върни се горе и купи

Информация за “Hot Blooded”

  • Баркод 9780356501284
  • Издателство Little, Brown Book Group
  • ISBN 9780356501284
  • Брой страници 336
  • Година на издаване 2013 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.27 кг.
  • Размери 125 x 197 x 26

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Dead by Dusk Dead by Dusk 2014 г.
Цена: 21.90 лв.
Delia's Shadow Delia's Shadow 2014 г.
Цена: 28.90 лв.
Neverwhere Neverwhere 2000 г.
Цена: 21.90 лв.
The Seventh Miss Hatfield The Seventh Miss Hatfield 2014 г.
Цена: 43.90 лв.
Justice League of America Justice League of America 1999 г.
Цена: 26.90 лв.