Търсене
10.231.71.14-3.238.132.225

If Ever I Fall

26.9 BGN
Цена: 26.90 лв.
Няма наличност
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
'Exceptionally beautiful, emotionally charged and inspirational'MIRANDA DICKINSON, Sunday Times bestseller 'A wonderfully told tale of devastation, grief and ultimately hope'KATHRYN HUGHES, bestselling author of THE LETTER and THE SECRET A heart-rending story of family tragedy, perfect for fans of Amanda Prowse and Jojo Moyes.
Върни се горе и купи

Информация за “If Ever I Fall”

  • Баркод 9780008100698
  • Издателство HarperCollins Publishers
  • ISBN 9780008100698
  • Брой страници 432
  • Книга - година 2017 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.31 кг.
  • Размери 132 x 260 x 29

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Swimming Home Swimming Home 2012 г.
Цена: 19.90 лв.
Country Country 2016 г.
Цена: 14.90 лв.
Silent House Silent House 2013 г.
Цена: 17.90 лв.
Ancient Light Ancient Light 2019 г.
Цена: 18.50 лв.
The Great Alone The Great Alone 2019 г.
Цена: 14.90 лв.