0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
10.231.71.16-54.234.0.2
If You Find Me, 9781780621524

If You Find Me

28.9 BGN
Цена: 28.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
A gripping and mesmerising thriller, beautifully told in Carey's voice. She and her little sister must leave their home in the woods for the wider world, but will they ever be free from the terrible secret they've been keeping? Perfect for fans of Harlan Coben.
Върни се горе и купи

Информация за “If You Find Me”

  • Баркод 9781780621524
  • Издателство Hachette Children's Group
  • ISBN 9781780621524
  • Брой страници 304
  • Книга - година 2013 г.
  • Корица Hardback
  • Тегло 0.38 кг.
  • Размери 200 x 136 x 28

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
I am a Princess: My Little Book of Secrets I am a Princess: My Little Book of Secrets 2013 г.
Цена: 21.90 лв.
A Little Princess A Little Princess 2014 г.
Цена: 26.90 лв.
Uncle Gobb and the Dread Shed Uncle Gobb and the Dread Shed 2015 г.
Цена: 28.90 лв.
Scarlet (The Lunar Chronicles Book 2) Scarlet (The Lunar Chronicles Book 2) 2013 г.
Цена: 21.90 лв.
Sea Monsters vs Dragons Sea Monsters vs Dragons 2012 г.
Цена: 23.90 лв.