0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
If You Find Me, 9781780621524

If You Find Me

28.9 BGN
Цена: 28.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
A gripping and mesmerising thriller, beautifully told in Carey's voice. She and her little sister must leave their home in the woods for the wider world, but will they ever be free from the terrible secret they've been keeping? Perfect for fans of Harlan Coben.
Върни се горе и купи

Информация за “If You Find Me”

  • Баркод 9781780621524
  • Издателство Hachette Children's Group
  • ISBN 9781780621524
  • Брой страници 304
  • Година на издаване 2013 г.
  • Корица Hardback
  • Тегло 0.38 кг.
  • Размери 200 x 136 x 28

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Snow Queen The Snow Queen 2011 г.
Цена: 18.90 лв.
Oksa Pollock: Tainted Bonds Oksa Pollock: Tainted Bonds 2016 г.
Цена: 23.90 лв.
Flossie Teacake Wins the Lottery Flossie Teacake Wins the Lottery 1996 г.
Цена: 10.90 лв.
Zombie! Zone Earth Zombie! Zone Earth 1999 г.
Цена: 7.90 лв.
Busy Christmas Busy Christmas 2016 г.
Цена: 11.90 лв.