0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
193.107.70.28-54.198.221.13
If You Find Me, 9781780621524

If You Find Me

28.9 BGN
Цена: 28.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
A gripping and mesmerising thriller, beautifully told in Carey's voice. She and her little sister must leave their home in the woods for the wider world, but will they ever be free from the terrible secret they've been keeping? Perfect for fans of Harlan Coben.
Върни се горе и купи

Информация за “If You Find Me”

  • Баркод 9781780621524
  • Издателство Hachette Children's Group
  • ISBN 9781780621524
  • Брой страници 304
  • Книга - година 2013 г.
  • Корица Hardback
  • Тегло 0.38 кг.
  • Размери 200 x 136 x 28

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Bonechiller Bonechiller 2013 г.
Цена: 18.90 лв.
Dracula Dracula 2009 г.
Цена: 18.90 лв.
Uncovering Mummies Uncovering Mummies 2010 г.
Цена: 31.90 лв.
The Thirteen Treasures The Thirteen Treasures 2014 г.
Цена: 21.90 лв.
Judy Moody and Stink: The Holly Joliday Judy Moody and Stink: The Holly Joliday 2008 г.
Цена: 15.90 лв.