0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Impulse, 9780755396887

Impulse

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
Няма наличност
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
For fans of Karen Rose, Katia Lief and Mary Burton comes an unmissable romantic thriller from bestselling author Debra Webb.
Върни се горе и купи

Информация за “Impulse”

  • Баркод 9780755396887
  • Издателство Headline Publishing Group
  • ISBN 9780755396887
  • Брой страници 400
  • Година на издаване 2013 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.27 кг.
  • Размери 196 x 135 x 25

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Hot Rain Hot Rain 2012 г.
Цена: 19.90 лв.
Inheritance Inheritance 2010 г.
Цена: 18.90 лв.
The Sacred Vault The Sacred Vault 2010 г.
Цена: 23.90 лв.
The Waiting Time The Waiting Time 2013 г.
Цена: 23.90 лв.
Pirate Alley Pirate Alley 2013 г.
Цена: 28.90 лв.