0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Impulse, 9780755396887

Impulse

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
Няма наличност
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
For fans of Karen Rose, Katia Lief and Mary Burton comes an unmissable romantic thriller from bestselling author Debra Webb.
Върни се горе и купи

Информация за “Impulse”

  • Баркод 9780755396887
  • Издателство Headline Publishing Group
  • ISBN 9780755396887
  • Брой страници 400
  • Година на издаване 2013 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.27 кг.
  • Размери 196 x 135 x 25

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Play to Kill Play to Kill 2013 г.
Цена: 21.90 лв.
Casino Caribbean Casino Caribbean 2010 г.
Цена: 21.90 лв.
Don't You Cry Don't You Cry 2016 г.
Цена: 34.90 лв.
Betrayal of Love & Freedom Betrayal of Love & Freedom 2009 г.
Цена: 71.90 лв.
Bodily Harm Bodily Harm 1998 г.
Цена: 23.90 лв.