10.231.71.14-54.224.85.115
In the Shadow of the Banyan, 9781849837583

In the Shadow of the Banyan

37.9 BGN
Цена: 37.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
A stunning, powerful debut novel set against the backdrop of the Cambodian War, perfect for fans of Chris Cleave and Chimamanda Ngozi Adichie
Върни се горе и купи

Информация за “In the Shadow of the Banyan”

  • Баркод 9781849837583
  • Издателство Simon & Schuster Ltd
  • ISBN 9781849837583
  • Брой страници 336
  • Книга - година 2012 г.
  • Корица Hardback
  • Тегло 0.57 кг.
  • Размери 237 x 162 x 30

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Translator's Blues Translator's Blues 2016 г.
Цена: 44.90 лв.
Hagar Hagar 1994 г.
Цена: 78.90 лв.
Fried Green Tomatoes at the Whistlestop Cafe Fried Green Tomatoes at the Whistlestop Cafe 2000 г.
Цена: 18.90 лв.
Game of Shadows Game of Shadows 2018 г.
Цена: 21.90 лв.