0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Knife Edge, 9781444739695

Knife Edge

21.9 BGN
Цена: 21.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
The explosive second novel in the DI Harland series, perfect for fans of Peter James.
Върни се горе и купи

Информация за “Knife Edge”

  • Година на издаване 2014 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.29 кг.
  • Размери 205 x 145 x 27

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Career of Evil Career of Evil 2016 г.
Цена: 23.90 лв.
The Last of Days The Last of Days 2013 г.
Цена: 52.90 лв.
Oxford Shift Oxford Shift 2000 г.
Цена: 23.90 лв.
Don't Look Back Don't Look Back 2013 г.
Цена: 23.90 лв.
Copper Heart Copper Heart 2013 г.
Цена: 26.90 лв.