10.231.71.16-54.159.94.253
My Love Lies Bleeding, 9781408803400

My Love Lies Bleeding

18.9 BGN
Цена: 18.90 лв.
Няма наличност
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
This teen vampire action with dual romances is a brilliant read for fans of Stephenie Meyer and Buffy the Vampire Slayer
Върни се горе и купи

Информация за “My Love Lies Bleeding”

  • Баркод 9781408803400
  • Издателство Bloomsbury Publishing PLC
  • ISBN 9781408803400
  • Брой страници 256
  • Книга - година 2009 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.18 кг.
  • Размери 197 x 129 x 17

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Dark Ground - 'The Lost' The Dark Ground - 'The Lost' 2007 г.
Цена: 19.90 лв.
Asterix: Omnibus 1 Asterix: Omnibus 1 2011 г.
Цена: 39.90 лв.
Exit Oz Exit Oz 2004 г.
Цена: 15.90 лв.
Where's Horrid Henry? Where's Horrid Henry? 2016 г.
Цена: 29.90 лв.
The Princess Spy The Princess Spy 2014 г.
Цена: 23.90 лв.