0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Path of Needles, 9781780871462

Path of Needles

21.9 BGN
Цена: 21.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
'I loved Path of Needles. Dark but satisfying like the best chocolate' Elly Griffiths, author of The Woman in Blue. This British Fantasy Award nominated book is perfect for fans of S J Watson and Stephen King.
Върни се горе и купи

Информация за “Path of Needles”

  • Баркод 9781780871462
  • Издателство Quercus Publishing
  • ISBN 9781780871462
  • Брой страници 400
  • Година на издаване 2013 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.27 кг.
  • Размери 196 x 134 x 31

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5