0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Peace, 9781848870857

Peace

21.9 BGN
Цена: 21.90 лв.
Няма наличност
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
A stunning short novel with breakout potential to exhilerate readers who loved Ian McEwan's Atonement; The Dark Room by Rachel Seiffert; and Sandor Marias' Embers.'Richard Bausch's Peace, set at the end of the Second World War in Italy, is a small masterpiece with the same emotional force and moral complexity as Conrad's Heart of Darkness.' Colm Toibin
Върни се горе и купи

Информация за “Peace”

  • Баркод 9781848870857
  • Издателство Atlantic Books
  • ISBN 9781848870857
  • Брой страници 192
  • Година на издаване 2010 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.19 кг.
  • Размери 197 x 129 x 15

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Bonesetter's Daughter The Bonesetter's Daughter 2001 г.
Цена: 26.90 лв.
Journey to the Stone Country Journey to the Stone Country 2003 г.
Цена: 21.90 лв.
Grain of the Wood Grain of the Wood 2006 г.
Цена: 35.90 лв.
Timepiece Timepiece 2012 г.
Цена: 28.90 лв.
The Fit The Fit 2005 г.
Цена: 29.90 лв.