0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Prophecy, 9780755371440

Prophecy

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
Няма наличност
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
The first in an epic historical trilogy charting the heroic life of Merlin. This riveting and blood-thirsty new trilogy is sure to appeal to fans of George R. R. Martin and Bernard Cornwell.
Върни се горе и купи

Информация за “Prophecy”

  • Баркод 9780755371440
  • Издателство Headline Publishing Group
  • ISBN 9780755371440
  • Брой страници 608
  • Година на издаване 2011 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.42 кг.
  • Размери 131 x 195 x 40

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Lost in Time Lost in Time 2015 г.
Цена: 37.90 лв.
Old Bones Old Bones 2001 г.
Цена: 21.90 лв.
The Devil Who Tamed Her The Devil Who Tamed Her 2016 г.
Цена: 35.90 лв.
A Bird Named Enza A Bird Named Enza 2003 г.
Цена: 31.90 лв.
Sixties Sixties 2001 г.
Цена: 21.90 лв.