Търсене
10.231.71.16-3.236.55.22

Rage

26.9 BGN
Цена: 26.90 лв.
Няма наличност
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
New York Times bestselling author Cora Carmack's young adult debut series: the second in a captivating new YA fantasy/romance series perfect for fans of Victoria Aveyard.
Върни се горе и купи

Информация за “Rage”

  • Баркод 9781250194022
  • Издателство St Martin's Press
  • ISBN 9781250194022
  • Брой страници 352
  • Книга - година 2019 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.35 кг.
  • Размери 138 x 209 x 26

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Ringer Ringer 2018 г.
Цена: 15.50 лв.
Five Children on the Western Front Five Children on the Western Front 2014 г.
Цена: 10.90 лв.
Love A La Mode Love A La Mode 2019 г.
Цена: 17.90 лв.
Cinders and Sparks: Magic at Midnight Cinders and Sparks: Magic at Midnight 2019 г.
Цена: 15.50 лв.
The Demon World (The Smoke Thieves Book 2) The Demon World (The Smoke Thieves Book 2) 2019 г.
Цена: 17.90 лв.