0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Reading the Rocks, 9780465006847

Reading the Rocks

37.9 BGN
Цена: 37.90 лв.
Няма наличност
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
For readers of John McPhee and Stephen Jay Gould, this engaging armchair guide to the making of the rock record shows how to understand messages written in stone
Върни се горе и купи

Информация за “Reading the Rocks”

  • Баркод 9780465006847
  • Издателство The Perseus Books Group
  • ISBN 9780465006847
  • Брой страници 256
  • Година на издаване 2006 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.27 кг.
  • Размери 202 x 140 x 15

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Landscapes and Landforms of Colombia Landscapes and Landforms of Colombia 2015 г.
Цена: 219.90 лв.
Physics of the Earth Physics of the Earth 2008 г.
Цена: 176.90 лв.
HydroChem HydroChem 1997 г.
Цена: 1759 .90 лв.
Environmental Change Environmental Change 2005 г.
Цена: 205.90 лв.