0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Release Me, 9781472206053

Release Me

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
The first in an irresistible, erotic, emotionally charged romance trilogy for fans of Fifty Shades of Grey and Bared To You, readers will be mesmerised by intensely passionate story of magnetic Damien Stark and Nikki Fairchild - woman who fascinates him and to whom he makes a very indecent proposal...
Върни се горе и купи

Информация за “Release Me”

  • Баркод 9781472206053
  • Издателство Headline Publishing Group
  • ISBN 9781472206053
  • Брой страници 352
  • Година на издаване 2013 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.29 кг.
  • Размери 198 x 131 x 23

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Courage to Say Yes The Courage to Say Yes 2013 г.
Цена: 38.90 лв.
A Weekend with Mr Darcy (Austen Addicts) A Weekend with Mr Darcy (Austen Addicts) 2010 г.
Цена: 23.90 лв.
Under the Brazilian Sun Under the Brazilian Sun 2011 г.
Цена: 38.90 лв.
Harbor Lights Harbor Lights 2016 г.
Цена: 23.90 лв.
Modern Romance August Modern Romance August 2015 г.
Цена: 45.90 лв.