10.231.71.16-54.92.173.9
Something in Common, 9781444743548

Something in Common

21.9 BGN
Цена: 21.90 лв.
Няма наличност
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
The friendship starts with a letter... Perfect for readers of Cathy Kelly and Sheila O'Flanagan.
Върни се горе и купи

Информация за “Something in Common”

  • Баркод 9781444743548
  • Издателство Hachette Books Ireland
  • ISBN 9781444743548
  • Брой страници 464
  • Книга - година 2013 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.31 кг.
  • Размери 198 x 144 x 29

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Savannah's Curse Savannah's Curse 2011 г.
Цена: 29.90 лв.
Devoted Ladies Devoted Ladies 2006 г.
Цена: 26.90 лв.
The Counterfeiters The Counterfeiters 1990 г.
Цена: 34.90 лв.
The World Beyond The World Beyond 2011 г.
Цена: 28.90 лв.
The Custom of the Country The Custom of the Country 2008 г.
Цена: 23.90 лв.