10.231.71.16-54.81.183.183
Stigmata, 9780857891136

Stigmata

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
Няма наличност
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
1205 AD: As the brutal Cathar crusades sweep through France, a Christian Knight and a persecuted Cathar woman must choose between God, love, and honour. A historical blockbuster for fans of Ken Follett and Kate Mosse.
Върни се горе и купи

Информация за “Stigmata”

  • Баркод 9780857891136
  • Издателство Atlantic Books
  • ISBN 9780857891136
  • Брой страници 416
  • Книга - година 2013 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.28 кг.
  • Размери 200 x 131 x 26

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
War Story War Story 2013 г.
Цена: 26.90 лв.
Passin' Through Passin' Through 1999 г.
Цена: 15.90 лв.
Tango One Tango One 2002 г.
Цена: 23.90 лв.
Lifeline Lifeline 2001 г.
Цена: 23.90 лв.
Adventure Time: Graybles Schmaybles Adventure Time: Graybles Schmaybles 2015 г.
Цена: 21.90 лв.