Търсене
10.231.71.14-35.172.203.87

Terra's World

37.9 BGN
Цена: 37.90 лв.
Няма наличност
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
The sequel to the acclaimed TERRA. A perfect novel for fans of Terry Pratchett and Neil Gaiman alike.
Върни се горе и купи

Информация за “Terra's World”

  • Баркод 9780575132139
  • Издателство Orion Publishing Co
  • ISBN 9780575132139
  • Брой страници 288
  • Книга - година 2014 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.31 кг.
  • Размери 215 x 136 x 21

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Abaddon's Gate Abaddon's Gate 2014 г.
Цена: 22.90 лв.
The Delirium Brief The Delirium Brief 2018 г.
Цена: 21.90 лв.
Puttering About in a Small Land Puttering About in a Small Land 2014 г.
Цена: 22.00 лв.
Journey to the Centre of the Earth Journey to the Centre of the Earth 2008 г.
Цена: 10.90 лв.
A Dance With Dragons A Dance With Dragons 2012 г.
Цена: 15.90 лв.