Търсене
10.231.71.14-3.236.212.116

The Counterfeit Agent

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
Няма наличност
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
Ex-CIA agent John Wells returns in NYT bestselling author Alex Berenson's latest thrilling spy novel, for fans of Robert Ludlum and David Baldacci.
Върни се горе и купи

Информация за “The Counterfeit Agent”

  • Баркод 9781472208255
  • Издателство Headline Publishing Group
  • ISBN 9781472208255
  • Брой страници 384
  • Книга - година 2014 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.26 кг.
  • Размери 199 x 136 x 25

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Taking of Annie Thorne The Taking of Annie Thorne 2019 г.
Цена: 19.90 лв.
Something in the Water Something in the Water 2019 г.
Цена: 18.50 лв.
Elevation Elevation Stephen King 2018 г.
Цена: 32.90 лв.
Bloodline Bloodline 2012 г.
Цена: 26.00 лв.
Morning, Noon and Night Morning, Noon and Night 1995 г.
Цена: 15.90 лв.