0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
The First Time I Saw Your Face, 9781849164191

The First Time I Saw Your Face

18.9 BGN
Цена: 18.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
What if you discovered that the only one you'd ever loved had been sent to betray you? A moving romance, perfect for fans of Clodagh Murphy, Ellie Adams and Sarra Manning. Discover more Hazel Osmond with her popular other novels, Who's Afraid of Mr Wolfe?, Playing Grace and The Mysterious Miss Mayhew.
Върни се горе и купи

Информация за “The First Time I Saw Your Face”

  • Баркод 9781849164191
  • Издателство Quercus Publishing
  • ISBN 9781849164191
  • Брой страници 400
  • Година на издаване 2012 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.35 кг.
  • Размери 196 x 132 x 32

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5