10.231.71.14-54.80.82.9
The Gravity of Birds, 9780007488391

The Gravity of Birds

21.9 BGN
Цена: 21.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
A haunting debut of love in all its forms, The Gravity of Birds perfectly captures the devastating consequences betrayal can have through the decades, echoing right through to the present day. Perfect for fans of Kate Morton and Maggie O'Farrell
Върни се горе и купи

Информация за “The Gravity of Birds”

  • Баркод 9780007488391
  • Издателство HarperCollins Publishers
  • ISBN 9780007488391
  • Брой страници 400
  • Книга - година 2013 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.29 кг.
  • Размери 197 x 129 x 26

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Blood Prophet Blood Prophet 2006 г.
Цена: 21.90 лв.
The Story of a Nobody The Story of a Nobody 2012 г.
Цена: 21.90 лв.
Sister Sister 2008 г.
Цена: 21.90 лв.
The Pale King The Pale King 2012 г.
Цена: 21.90 лв.
Chewing on Tinfoil Chewing on Tinfoil 2002 г.
Цена: 23.90 лв.