0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
The Gravity of Birds, 9780007488391

The Gravity of Birds

21.9 BGN
Цена: 21.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
A haunting debut of love in all its forms, The Gravity of Birds perfectly captures the devastating consequences betrayal can have through the decades, echoing right through to the present day. Perfect for fans of Kate Morton and Maggie O'Farrell
Върни се горе и купи

Информация за “The Gravity of Birds”

  • Баркод 9780007488391
  • Издателство HarperCollins Publishers
  • ISBN 9780007488391
  • Брой страници 400
  • Година на издаване 2013 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.29 кг.
  • Размери 197 x 129 x 26

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5