0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
The Gravity of Birds, 9780007488391

The Gravity of Birds

21.9 BGN
Цена: 21.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
A haunting debut of love in all its forms, The Gravity of Birds perfectly captures the devastating consequences betrayal can have through the decades, echoing right through to the present day.Perfect for fans of Kate Morton and Maggie O'Farrell
Върни се горе и купи

Информация за “The Gravity of Birds”

  • Баркод 9780007488391
  • Издателство HarperCollins Publishers
  • ISBN 9780007488391
  • Брой страници 400
  • Година на издаване 2013 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.29 кг.
  • Размери 197 x 129 x 26

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
League of the Star League of the Star 2016 г.
Цена: 37.90 лв.
The 17-Year-Old Hussars The 17-Year-Old Hussars 2016 г.
Цена: 26.90 лв.
Justice is a Woman Justice is a Woman 1994 г.
Цена: 39.90 лв.
UNDERCURRENTS UNDERCURRENTS 2012 г.
Цена: 15.90 лв.
Incidents in the Life of Markus Paul Incidents in the Life of Markus Paul 2012 г.
Цена: 20.90 лв.