Търсене
10.231.71.14-3.239.58.199

The Growing Pains of Jennifer Ebert, Aged 19 Going on 91

16.9 BGN
Цена: 16.90 лв.
Ограничена наличност
Количество
Кyпи сега
Доставка до твой адрес
  • Цена за доставка с куриер - 3.90 лв.
  • Безплатна доставка - при поръчка над 40 лв.
Доставка до офис на куриер
  • Цена за доставка до офис - 3.90 лв.
  • По-кратък срок за доставка
The new heartwarming novel from David M Barnett, for fans of THE LIDO, ELEANOR OLIPHANT and THE KEEPER OF LOST THINGS
Върни се горе и купи

Информация за “The Growing Pains of Jennifer Ebert, Aged 19 Going on 91”

  • Баркод 9781409175100
  • Издателство Orion Publishing Co
  • ISBN 9781409175100
  • Брой страници 304
  • Книга - година 2018 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.29 кг.
  • Размери 130 x 198 x 25

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Trigger Mortis Trigger Mortis 2016 г.
Цена: 15.90 лв.
The Great Alone The Great Alone 2019 г.
Цена: 14.90 лв.
The Little Town Where Time Stood Still The Little Town Where Time Stood Still 2016 г.
Цена: 15.90 лв.
Silver Bay Silver Bay 2007 г.
Цена: 19.90 лв.
The Runaways The Runaways 2019 г.
Цена: 33.90 лв.