0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
The Heretics, 9781848544345

The Heretics

39.9 BGN
Цена: 39.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
The Heretics (John Shakespeare 5) For fans of CJ Sansom and SJ Parris, THE HERETICS is the seventh in chronological order of Rory Clements' acclaimed and bestselling John Shakespeare series of Tudor spy thrillers. Clements, winner of the Ellis Peters Historical Fiction Award, 'does for Elizabeth's reign what CJ Sansom does for Henry VIII's' Sunday Times
Върни се горе и купи

Информация за “The Heretics”

  • Баркод 9781848544345
  • Издателство Hodder & Stoughton
  • ISBN 9781848544345
  • Брой страници 448
  • Година на издаване 2013 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.58 кг.
  • Размери 234 x 154 x 33

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Blood and Bone Blood and Bone 2015 г.
Цена: 37.90 лв.
Chromosome Six Chromosome Six 2011 г.
Цена: 39.90 лв.
Don't Sweat the Small Stuff Don't Sweat the Small Stuff 2012 г.
Цена: 41.90 лв.
Logan McRae (8) - Close to the Bone Logan McRae (8) - Close to the Bone 2013 г.
Цена: 19.90 лв.
Black Lies, Red Blood Black Lies, Red Blood 2014 г.
Цена: 21.90 лв.