0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
193.107.70.28-23.20.162.200
The Heretics, 9781848544345

The Heretics

39.9 BGN
Цена: 39.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
The Heretics (John Shakespeare 5) For fans of CJ Sansom and SJ Parris, THE HERETICS is the seventh in chronological order of Rory Clements' acclaimed and bestselling John Shakespeare series of Tudor spy thrillers. Clements, winner of the Ellis Peters Historical Fiction Award, 'does for Elizabeth's reign what CJ Sansom does for Henry VIII's' Sunday Times
Върни се горе и купи

Информация за “The Heretics”

  • Баркод 9781848544345
  • Издателство Hodder & Stoughton
  • ISBN 9781848544345
  • Брой страници 448
  • Книга - година 2013 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.58 кг.
  • Размери 234 x 154 x 33

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Anatomy of Ghosts The Anatomy of Ghosts 2011 г.
Цена: 23.90 лв.
Bloody York Bloody York 1996 г.
Цена: 24.90 лв.
Blood Axe Blood Axe 2015 г.
Цена: 21.90 лв.
Gone West Gone West 2002 г.
Цена: 23.90 лв.
Blindman's Bluff Blindman's Bluff 2010 г.
Цена: 26.90 лв.