Търсене
10.231.71.16-3.238.132.225

The Inventors at No. 8

18.9 BGN
Цена: 18.90 лв.
Няма наличност
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
A destitute orphan and a genius inventor set out on an epic quest to find a missing father and a priceless treasure in this fresh, funny, and captivating adventure novel--now in paperback!--that's perfect for fans of The Apothecary and The Inquisitor's Tale.
Върни се горе и купи

Информация за “The Inventors at No. 8”

  • Баркод 9780316471510
  • Издателство Little, Brown & Company
  • ISBN 9780316471510
  • Брой страници 368
  • Книга - година 2019 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.27 кг.
  • Размери 131 x 193 x 30

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Spellslinger 4: Soulbinder Spellslinger 4: Soulbinder 2019 г.
Цена: 18.90 лв.
Percy Jackson and the Last Olympian (Book 5) Percy Jackson and the Last Olympian (Book 5) 2013 г.
Цена: 15.90 лв.
Dave Pigeon (Nuggets!) Dave Pigeon (Nuggets!) 2017 г.
Цена: 13.90 лв.
King's Cage King's Cage 2017 г.
Цена: 20.90 лв.
The Smurfs #23 The Smurfs #23 2017 г.
Цена: 14.90 лв.