0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
The Last Enemy, 9781408817223

The Last Enemy

18.9 BGN
Цена: 18.90 лв.
Няма наличност
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
The world's greatest secret is in danger of falling into the wrong hands. Renegades Jake and Lauren face a deadly race to the finish of this action-packed four-book series for fans of Alex Scarrow and Robert Muchamore.
Върни се горе и купи

Информация за “The Last Enemy”

  • Баркод 9781408817223
  • Издателство Bloomsbury Publishing PLC
  • ISBN 9781408817223
  • Брой страници 256
  • Година на издаване 2013 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.18 кг.
  • Размери 198 x 132 x 17

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Crispin and the Three Little Piglets Crispin and the Three Little Piglets 2002 г.
Цена: 28.90 лв.
Iggy the Urk: BOOOM! Iggy the Urk: BOOOM! 2011 г.
Цена: 13.90 лв.
The Book of the Sword The Book of the Sword 2007 г.
Цена: 15.90 лв.
Tales from Watership Down Tales from Watership Down 2015 г.
Цена: 39.90 лв.