0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
The Long Shadow, 9780755392346

The Long Shadow

21.9 BGN
Цена: 21.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
For fans of William Boyd and WINTER IN MADRID, comes THE LONG SHADOW from Mark Mills, No. 1 bestselling author of THE SAVAGE GARDEN.
Върни се горе и купи

Информация за “The Long Shadow”

  • Баркод 9780755392346
  • Издателство Headline Publishing Group
  • ISBN 9780755392346
  • Брой страници 464
  • Година на издаване 2014 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.31 кг.
  • Размери 129 x 198 x 29

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Another View Another View 2013 г.
Цена: 21.90 лв.
Heat on the Street Heat on the Street 2015 г.
Цена: 21.90 лв.
A Cross and a Star A Cross and a Star 1997 г.
Цена: 12.90 лв.
The Same Sky The Same Sky 2015 г.
Цена: 34.90 лв.
The Lodging House The Lodging House 2006 г.
Цена: 44.90 лв.