10.231.71.16-54.166.245.10
The Long Shadow, 9780755392346

The Long Shadow

21.9 BGN
Цена: 21.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
For fans of William Boyd and WINTER IN MADRID, comes THE LONG SHADOW from Mark Mills, No. 1 bestselling author of THE SAVAGE GARDEN.
Върни се горе и купи

Информация за “The Long Shadow”

  • Баркод 9780755392346
  • Издателство Headline Publishing Group
  • ISBN 9780755392346
  • Брой страници 464
  • Книга - година 2014 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.31 кг.
  • Размери 129 x 198 x 29

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Memories of Midnight Memories of Midnight 1990 г.
Цена: 26.90 лв.
Claiming His Secret Royal Heir Claiming His Secret Royal Heir 2017 г.
Цена: 17.90 лв.
How Old Dan Became a Tree How Old Dan Became a Tree 2017 г.
Цена: 26.90 лв.
Never Trust A Stranger Never Trust A Stranger 2018 г.
Цена: 37.90 лв.
A Bend in the Road A Bend in the Road 2002 г.
Цена: 18.90 лв.