0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
The Lying Down Room, 9781447244417

The Lying Down Room

45.9 BGN
Цена: 45.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
An evocative, gripping crime novel with an aching heart: The Lying-Down Room is the stunning first novel in Anna Jaquiery's Inspector Morel series; perfect for fans of Michael Dibdin and Donna Leon.
Върни се горе и купи

Информация за “The Lying Down Room”

  • Баркод 9781447244417
  • Издателство Pan Macmillan
  • ISBN 9781447244417
  • Брой страници 256
  • Година на издаване 2014 г.
  • Корица Hardback
  • Тегло 0.47 кг.
  • Размери 180 x 220 x 30

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
A Twist in the Tale A Twist in the Tale 2014 г.
Цена: 21.90 лв.
Try Not to Breathe Try Not to Breathe 2016 г.
Цена: 21.90 лв.
The Saint Meets His Match The Saint Meets His Match 2013 г.
Цена: 23.90 лв.
A Common Loss A Common Loss 2012 г.
Цена: 34.90 лв.
Liam's Witness Protection Liam's Witness Protection
Цена: 10.90 лв.