0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
193.107.70.28-23.20.162.200
The Lying-Down Room, 9781447244448

The Lying-Down Room

37.9 BGN
Цена: 37.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
An evocative, gripping crime novel with an aching heart: The Lying-Down Room is the stunning first novel in Anna Jaquiery's Inspector Morel series; perfect for fans of Michael Dibdin and Donna Leon.
Върни се горе и купи

Информация за “The Lying-Down Room”

  • Баркод 9781447244448
  • Издателство Pan Macmillan
  • ISBN 9781447244448
  • Брой страници 336
  • Книга - година 2014 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.44 кг.
  • Размери 232 x 154 x 25

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Hundred-Year House The Hundred-Year House 2014 г.
Цена: 34.90 лв.
The Demon The Demon 2011 г.
Цена: 26.90 лв.
When I Was Mortal When I Was Mortal 2013 г.
Цена: 26.90 лв.
Christmas in London Christmas in London 2017 г.
Цена: 31.90 лв.
Timoleon Vieta Come Home Timoleon Vieta Come Home 2010 г.
Цена: 23.90 лв.