0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
The Storm Makers, 9781472201447

The Storm Makers

21.9 BGN
Цена: 21.90 лв.
Няма наличност
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
A rich new 9-11 adventure filled with friendship and mystery in the tradition of Lauren St John and Eva Ibbotson
Върни се горе и купи

Информация за “The Storm Makers”

  • Баркод 9781472201447
  • Издателство Headline Publishing Group
  • ISBN 9781472201447
  • Брой страници 384
  • Година на издаване 2013 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.27 кг.
  • Размери 197 x 132 x 24

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
B.P.R.D. B.P.R.D. 2008 г.
Цена: 35.90 лв.
The Night Before Christmas The Night Before Christmas 2005 г.
Цена: 28.90 лв.
The Case of the Missing Mum The Case of the Missing Mum 2016 г.
Цена: 15.90 лв.
The Hardy Boys The Hardy Boys 2006 г.
Цена: 18.90 лв.
Shadows in the Twilight Shadows in the Twilight 2007 г.
Цена: 15.90 лв.