0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
The Storm Makers, 9781472201447

The Storm Makers

21.9 BGN
Цена: 21.90 лв.
Няма наличност
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
A rich new 9-11 adventure filled with friendship and mystery in the tradition of Lauren St John and Eva Ibbotson
Върни се горе и купи

Информация за “The Storm Makers”

  • Баркод 9781472201447
  • Издателство Headline Publishing Group
  • ISBN 9781472201447
  • Брой страници 384
  • Година на издаване 2013 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.27 кг.
  • Размери 197 x 132 x 24

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
My First Book of Nursery Rhymes My First Book of Nursery Rhymes 2014 г.
Цена: 11.90 лв.
Catalyst Catalyst 2014 г.
Цена: 21.90 лв.
Chandra Chandra 2004 г.
Цена: 18.90 лв.
The Wind in the Willows The Wind in the Willows
Цена: 21.90 лв.
Curse of King Tut's Tomb Curse of King Tut's Tomb 2010 г.
Цена: 38.90 лв.