10.231.71.16-54.198.119.26
The Things We Never Said, 9781471102325

The Things We Never Said

34.9 BGN
Цена: 34.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
A powerful debut novel perfect for fans of Maggie O'Farrell.
Върни се горе и купи

Информация за “The Things We Never Said”

  • Баркод 9781471102325
  • Издателство Simon & Schuster Ltd
  • ISBN 9781471102325
  • Брой страници 384
  • Книга - година 2013 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.42 кг.
  • Размери 197 x 131 x 34

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Love Lifted Me Love Lifted Me 2012 г.
Цена: 28.90 лв.
The Messenger The Messenger 2012 г.
Цена: 34.90 лв.
The Guardian The Guardian 2013 г.
Цена: 31.90 лв.
My Little Secret My Little Secret 2011 г.
Цена: 15.90 лв.
Dragon Land Dragon Land 2014 г.
Цена: 21.90 лв.