0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
The Things We Never Said, 9781471102325

The Things We Never Said

21.9 BGN
Цена: 21.90 лв.
Няма наличност
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
A powerful debut novel perfect for fans of Maggie O'Farrell.
Върни се горе и купи

Информация за “The Things We Never Said”

  • Баркод 9781471102325
  • Издателство Simon & Schuster Ltd
  • ISBN 9781471102325
  • Брой страници 384
  • Година на издаване 2013 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.31 кг.
  • Размери 197 x 131 x 34

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Sparrow Nights Sparrow Nights 2009 г.
Цена: 42.90 лв.
White-out White-out 2002 г.
Цена: 26.90 лв.
For the Love of Angel For the Love of Angel 2008 г.
Цена: 12.90 лв.
Break in Case of Emergency Break in Case of Emergency 2016 г.
Цена: 34.90 лв.