0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
The Unwitting, 9781447252160

The Unwitting

40.9 BGN
Цена: 40.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
The stunning new novel from acclaimed author Ellen Feldman, for fans of Ian McEwan's Sweet Tooth and Jennie Rooney's Red Joan.
Върни се горе и купи

Информация за “The Unwitting”

  • Баркод 9781447252160
  • Издателство Pan Macmillan
  • ISBN 9781447252160
  • Брой страници 300
  • Година на издаване 2014 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.40 кг.
  • Размери 154 x 234 x 22

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Life and Times of Frederick Douglass The Life and Times of Frederick Douglass 2003 г.
Цена: 38.90 лв.
Blood Sisters Blood Sisters 2006 г.
Цена: 23.90 лв.
A Lady Cyclist's Guide to Kashgar A Lady Cyclist's Guide to Kashgar 2013 г.
Цена: 21.90 лв.
The Legend of the Holy Drinker The Legend of the Holy Drinker 2000 г.
Цена: 26.90 лв.
Fen Fen 2012 г.
Цена: 21.90 лв.