10.231.71.16-18.212.83.37

Under a Cruel Star

34.9 BGN
Цена: 34.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
* Сроковете за доставка могат да бъдат удължени по време на кампании.
A classic account of life under Nazism and Stalinism that will appeal to fans of Alone in Berlin and Stasiland
Върни се горе и купи

Информация за “Under a Cruel Star”

  • Баркод 9781847084767
  • Издателство Granta Books
  • ISBN 9781847084767
  • Брой страници 192
  • Книга - година 2012 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.19 кг.
  • Размери 216 x 137 x 15

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Pablo Escobar Pablo Escobar 2016 г.
Цена: 33.90 лв.
A House in the Sky A House in the Sky 2006 г.
Цена: 23.90 лв.
Letters from the Front Letters from the Front 2012 г.
Цена: 90.90 лв.
Lampedusa Lampedusa 2018 г.
Цена: 26.90 лв.
The Forgotten Child The Forgotten Child 2019 г.
Цена: 21.90 лв.