10.231.71.14-34.228.41.66
Under a Cruel Star, 9781847084767

Under a Cruel Star

34.9 BGN
Цена: 34.90 лв.
Няма наличност
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
A classic account of life under Nazism and Stalinism that will appeal to fans of Alone in Berlin and Stasiland
Върни се горе и купи

Информация за “Under a Cruel Star”

  • Баркод 9781847084767
  • Издателство Granta Books
  • ISBN 9781847084767
  • Брой страници 192
  • Книга - година 2012 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.19 кг.
  • Размери 216 x 137 x 15

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Age Shall Not Weary Them Age Shall Not Weary Them 2011 г.
Цена: 34.90 лв.
True Home True Home 2010 г.
Цена: 42.90 лв.
A Friend Like Henry A Friend Like Henry 2008 г.
Цена: 29.90 лв.
Dear Michael, Love Dad Dear Michael, Love Dad 2017 г.
Цена: 23.90 лв.
In Your Prime In Your Prime 2015 г.
Цена: 23.90 лв.