0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Under a Cruel Star, 9781847084767

Under a Cruel Star

34.9 BGN
Цена: 34.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
A classic account of life under Nazism and Stalinism that will appeal to fans of Alone in Berlin and Stasiland
Върни се горе и купи

Информация за “Under a Cruel Star”

  • Баркод 9781847084767
  • Издателство Granta Books
  • ISBN 9781847084767
  • Брой страници 192
  • Година на издаване 2012 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.19 кг.
  • Размери 216 x 137 x 15

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Two Mountains and a River Two Mountains and a River 2016 г.
Цена: 37.90 лв.
One Girl and Her Dogs One Girl and Her Dogs 2012 г.
Цена: 23.90 лв.
Reincarnation Reincarnation 2014 г.
Цена: 34.90 лв.
Not Dead and Not for Sale Not Dead and Not for Sale 2011 г.
Цена: 50.90 лв.
The Sisters of Battle Road The Sisters of Battle Road 2017 г.
Цена: 18.90 лв.