0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Woman Before Me: International Bestseller. Shocking. Page-Turning. Intelligent. Psychological Thriller Series with Cate Austin, 9781907461156

Woman Before Me: International Bestseller. Shocking. Page-Turning. Intelligent. Psychological Thriller Series with Cate Austin

21.9 BGN
Цена: 21.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
'An absolute tour de force that left me thinking for days.' Alex Marwood The acclaimed first novel in the bestselling Cate Austin series A clever, sophisticated, psychological thriller, perfect for fans of Gillian Flynn, S.J. Watson, B A Paris and Sophie Hannah
Върни се горе и купи

Информация за “Woman Before Me: International Bestseller. Shocking. Page-Turning. Intelligent. Psychological Thriller Series with Cate Austin”

  • Баркод 9781907461156
  • Издателство Legend Press Ltd
  • ISBN 9781907461156
  • Брой страници 282
  • Година на издаване 2010 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.28 кг.
  • Размери 197 x 129 x 22

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
My Name is Leon My Name is Leon 2016 г.
Цена: 29.90 лв.
Van Gogh's Ear Van Gogh's Ear 2006 г.
Цена: 28.90 лв.
My Lady Viper My Lady Viper 2015 г.
Цена: 25.90 лв.
Midnight's Children Midnight's Children 2013 г.
Цена: 23.90 лв.