Търсене
10.231.71.16-35.175.201.14

A House Divided

29.9 BGN
Цена: 29.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
* Сроковете за доставка могат да бъдат удължени по време на кампании.
Ayrshire 1597. The truce between the Cunninghame and Montgomerie clans is fragile. For the Munros living in hiding under assumed names, these are dangerous times. Clan feuds, skullduggery and medieval warfare abound in this turbulent tale of Scotland and France, which will appeal to fans of Winston Graham's Poldark and C J Sansom's Shardlake.
Върни се горе и купи

Информация за “A House Divided”

  • Баркод 9780993333101
  • Издателство Sanderling Books
  • ISBN 9780993333101
  • Брой страници 480
  • Книга - година 2015 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.39 кг.
  • Размери 132 x 198 x 43

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Bones of the Hills Bones of the Hills 2010 г.
Цена: 23.90 лв.
Herakles Book 3 Herakles Book 3 2019 г.
Цена: 47.90 лв.
The Forty Days of Musa Dagh The Forty Days of Musa Dagh 2018 г.
Цена: 29.90 лв.
Dragonfly in Amber Dragonfly in Amber 1994 г.
Цена: 21.90 лв.
The Room on Rue Amelie The Room on Rue Amelie 2018 г.
Цена: 38.90 лв.