Магазини
Любими
48,00 лв. | 24,54 €

Анализа на сънищата. Бележки от семинара 1928 - 1930 г.

Ограничена наличност
0%
48,00 лв. | 24,54 €
Характеристика Данни
SKU: 9786197516357
ISBN:

9786197516357

Автор:

Карл Густав Юнг

Година на издаване: 2022
Характеристика Данни
Вид корица: Твърда
Език: Български
Издателство:

Леге Артис

Брой страници: 656

Бележки от семинара през 1928-1930 г.

„Семинарните колоквиуми на Юнг са богати на материал, който не може да се намери или само е загатнат в неговите публикувани съчинения. За Юнг те са плодородна почва: той често е развивал идеите си, докато е говорел. Семинарът, публикуван в този том, дава най-пълно описание на метода за амплификация на Юнг в анализата на сънищата на пациентите и най-подробните записки за лечението на пациент мъж от самия Юнг. Взети заедно, семинарите ни дават един Юнг, който е уверен в себе си, спокоен, непредпазлив и недипломатичен, без респект към институциите и важните особи, често с чувство за хумор, дори непристоен, изключително начетен в препратките и алюзиите си, винаги в резонанс с най-деликатните вибрации на разглеждания случай и верен на себе си и на призванието си.“
Уилям Макгуайър

* Сроковете за доставка могат да бъдат удължени и по време на кампании, както и в зависимост от наличностите на поръчаните артикули.

Доставка до твой адрес
  • При теб до 3 работни дни
  • Цена за доставка с куриер - 4.90 лв. | 2,51 €
  • Безплатна доставка
    (за поръчка над 49.80 лв. | 25,46 €)
Доставка до офис на куриер
  • Цена за доставка до офис - 4.90 лв.| 2,51 €
  • По-кратък срок за доставка
Доставка до магазин на Orange Center
  • Доставката до магазин е безплатна

Онлайн магазин orangecenter.bg уверява своите клиенти, че съгласно чл. 55, ал.1 от Закона за защита на потребителите, имат правото да се откажат / или заменят получена от тях стока в срок от 14 (четиринадесет) работни дни от датата на получаване на стоката САМО при условие, че продукта е:

- в оригиналният си вид и качествени характеристики, със запазена оригинална опаковка и етикет, като не се счита за повредена опаковката, цялостта на която е била нарушена по начин, единствено позволяващ отделянето й от стоката.

- без следи от употреба (скъсване, надраскване, счупване или други повреди), както и няма други повреди, причинени от неправилна употреба.

Повече информация за връщане и замяна на стока ще намерите тук.

Остави коментар

Не е необходимо да имате създаден профил, за да оставите коментар


За автора

Карл Густав Юнг

Карл Густав Юнг

Всички книги на автора

Няма добавена информация