Търсене
10.231.71.16-34.231.109.238

King Arthur: The Bloody Cup (King Arthur Trilogy 3)

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
Няма наличност
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
* Поради високата натовареност всички онлайн поръчки се обработват със забавяне и сроковете за доставка са удължени.
The final part of an epic trilogy charting the legend of King Arthur, sure to appeal to fans of Bernard Cornwell and Conn Iggulden.
Върни се горе и купи

Информация за “King Arthur: The Bloody Cup (King Arthur Trilogy 3)”

  • Баркод 9780755348732
  • Издателство Headline Publishing Group
  • ISBN 9780755348732
  • Брой страници 608
  • Книга - година 2010 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.45 кг.
  • Размери 196 x 131 x 38

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Prince and the Pauper The Prince and the Pauper 2020 г.
Цена: 26.90 лв.
American Classics Collection American Classics Collection 2019 г.
Цена: 100.90 лв.
The Three Musketeers The Three Musketeers 2017 г.
Цена: 29.90 лв.
The Fortune of War The Fortune of War 2016 г.
Цена: 60.90 лв.