Магазини
Любими
14,95 лв.
Изчерпано

Момичето, което бях

Изчерпано количество
100%
5.0
100%
От общо 3 коментара
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
14,95 лв.

SKU: 9789542612353

ISBN: 9789542612353

Автор: Джоджо Мойс

Вид корица: Мека

Издателство: Хермес

Брой страници: 423

Красив любов роман от Джоджо Мойс.

Първата световна война.
Художникът Едуар Льофевър е мобилизиран и заминава на фронта. Съпругата му Софи остава при сестра си Елен в окупирания от немците френски град Сен Перон. Двете държат семейния хотел „Червения петел“, който скоро се превръща в предпочитано място за вечеря на германските офицери.

Портретът на Софи, нарисуван от съпруга ѝ, привлича вниманието на немския комендант. Обсебен от картината, той не може да ѝ се насити. Насред ужаса на войната все още има хора, способни да оценят красотата. Портретът помага на Софи да не забрави коя е била. Помага ѝ да се бори.

Едуар е пленен и изпратен в концентрационен лагер с тежък режим. Готова на всичко, за да го види отново, Софи се обръща за помощ към коменданта...

Англия, 2006 г.
Тридесетгодишната Лив Холстън се опитва да преодолее болката от преждевременната смърт на съпруга си Дейвид. Сили да продължава да живее ѝ вдъхва портретът, който Дейвид ѝ подарява за сватбата им. Случайна среща разкрива истинската стойност на картината, нарисувана от Льофевър, и драматичната ѝ история.

История, която ще изплува на повърхността и ще преобърне живота на Лив...

* Сроковете за доставка могат да бъдат удължени и по време на кампании, както и в зависимост от наличностите на поръчаните артикули.

Доставка до твой адрес
  • При теб до 3 работни дни
  • Цена за доставка с куриер - 4.90 лв.
  • Безплатна доставка (за поръчка над 49.80 лв.)
Доставка до офис на куриер
  • Цена за доставка до офис - 4.90 лв.
  • По-кратък срок за доставка
Доставка до магазин на Orange Center
  • Доставката до магазин е безплатна

Онлайн магазин orangecenter.bg уверява своите клиенти, че съгласно чл. 55, ал.1 от Закона за защита на потребителите, имат правото да се откажат / или заменят получена от тях стока в срок от 14 (четиринадесет) работни дни от датата на получаване на стоката САМО при условие, че продукта е:

- в оригиналният си вид и качествени характеристики, със запазена оригинална опаковка и етикет, като не се счита за повредена опаковката, цялостта на която е била нарушена по начин, единствено позволяващ отделянето й от стоката.

- без следи от употреба (скъсване, надраскване, счупване или други повреди), както и няма други повреди, причинени от неправилна употреба.

Повече информация за връщане и замяна на стока ще намерите тук.

Остави коментар

Не е необходимо да имате създаден профил, за да оставите коментар


За автора

Джоджо Мойс
Джоджо Мойс е английски журналист и от 2002 г. пише романтични романи. Тя е един от малкото автори, които печелят два пъти наградата "Романтичен роман на годината" от асоциацията на романтичните автори и книгите ѝ са преведени на единадесет езика.
 
Паулин Сара Джо Мойс е родена на 4 Август 1969 г. в Лондон, Англия. Учи в Лондонския университет. През 1992 г. печели стипендия финансирана от вестник "The Independent" за следдипломна работа във вестник. В продължение на 10 години работи за вестника. През 2002 г. започва авторската си кариера, като пише първата си книга "Sheltering Rain".