Търсене
10.231.71.16-3.226.245.48

Sidetracked

  • Издателство: Abrams
31.9 BGN
Цена: 31.90 лв.
Няма наличност
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
* Поради високата натовареност всички онлайн поръчки се обработват със забавяне и сроковете за доставка са удължени.
A misfit seventh-grader with ADD comes into his own by joining a track team in this witty and heartwarming MG debut for fans of Gary Schmidt and Jack Gantos
Върни се горе и купи

Информация за “Sidetracked”

  • Баркод 9781419726019
  • Издателство Abrams
  • ISBN 9781419726019
  • Брой страници 240
  • Книга - година 2017 г.
  • Корица Hardback
  • Тегло 0.36 кг.
  • Размери 220 x 150 x 30

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Warriors: Power of Three #6: Sunrise Warriors: Power of Three #6: Sunrise 2015 г.
Цена: 18.90 лв.
Illustrated Treasury of Classic Stories Illustrated Treasury of Classic Stories 2016 г.
Цена: 34.90 лв.
The Wizard of Oz The Wizard of Oz 2019 г.
Цена: 23.99 лв.
The Sandman Vol. 10: The Wake (New Edition) The Sandman Vol. 10: The Wake (New Edition) Neil Gaiman 2012 г.
Цена: 35.00 лв.
The Adventures of Huckleberry Finn The Adventures of Huckleberry Finn 2017 г.
Цена: 19.90 лв.